Již potřetí se těšíme na víkendový wellness pobyt v Holetu U královny Elišky, který je spojen s luxusním kosmetickým ošetřením nebo masáží. Tyto služby zajišťuje salon pro ženy  ABECEDA POZNÁNÍ umístěný hned vedle hotelu a jeho služby jsou prostě luxusní.
Prostředí, personál a nabídka služeb jsou hlavním důvodem, proč se tak rády vracíme do Hradce Králové a dopřáváme si zaslouženého odpočinku.

V květnu opět na viděnou.
Jitka, Milovice
Jitka, Kladno

 

Chodím na kosmetiku ke Gabče již sedm let. Při Gabčině péči si procházím určitým procesem nejen vnější, ale i vnitřní očisty, proměny a uvolnění a vlastně i setkání sama se sebou. Je to pro mě vždy proces, který má svoji krásu a hloubku. Gabčina péče je velmi laskavá, jemná, ale zároveň i intenzivní. Celý proces si užívám, ať již harmonizaci těla, napařování obličeje, peeling, velmi příjemnou a intenzivní masáž obličeje a dekoltu, masku i masáž s krystaly. Celkovou péči Gabča ukončuje velmi příjemnou masáží vlasové části hlavy. Odcházím velmi hluboce uvolněná, opečovaná a cítím se příjemně. Děkuji Gabčo.

Ivana

 

” Ke Gabče na kosmetiku chodím velmi ráda, je to pohlazení po těle i po duši. Miluju přírodní kosmetiku Nobilis Tilia a miluju přirozené věci a tím je pro mě právě tato kosmetika v Abecedě Poznání. Ráda si s Gabčou povídám a probíráme prostě život. A na těle se přeci život odráží, to, co prožíváme, je na těle napsané a jakákoliv péče o tělo harmonizuje, pomáhá relaxaci a k tomu nejdůležitějšímu, k lásce v sebe sama, k ostatním a k životu “.

Adéla

 

Milá Gábino, po masáži jsem byla plná enegie, nejprve jsem nemohla ani pracovat, protože jsem byla celá roztřesená, ale potom jsem pilně pracovala celý den a také jsem si udělala radost koupí nového spodního prádla :-) Těším se na příště, chtěla bych v sobě probudit ŽENU

Eva

 

Na kosmetiku ke Gábině do Abecedy chodím proto, že její přístup je individuální a ošetření přizpůsobí typu a momentálnímu stavu mé pleti. Gábina používá kosmetiku Nobilis Tilia, která mi vyhovuje nejen proto, že fantasticky voní, ale navíc mám vyzkoušené, že opravdu pomahá! Už se těším na další návštěvu = královskou péči :).

Hana

 

Co je pro mě pobyt na kosmetice u paní Diveshini?. Je to víc než kosmetika, při každé návštěvě ve mě roste moje žena, práce paní Diveshini není jen povrchní na obličeji, ale hlavně vnitřní, jako kdyby komunikovala svými doteky s mojí vnitřní ženou, která se díky jejím dotykům i slovům probouzí a chce žít nejen uvnitř, ale všude okolo mě. Toto nedává každá kosmetika, toto je pro mě velmi cenné a výjimečné. A samozřejmě vše je nejvíce vidět na obličeji, který je krásně prozářen. Děkuji že tuto možnost mám, a mohu vzkvétat pod tvýma vyjímečnýma rukama. S láskou poděkování.

Iva

 

Gábi, díky za tvoji ocotu pomáhat a mít otevřené srdce. Ta kombinace je prima! Moc ráda k tobě chodím na kosmetiku, protože obě víme, že to není jen o krémech a že si u tebe “zalítám” a odcházím s vnitřním klidem a třeba i s nějakým uvědoměním, které mě posune dál.

Díky Lucie

 

Říkáte si, „ráda bych si odpočinula, dopřála své pokožce pohlazení od léčivých rukou?“ Vždy, když mi přijde na mysl tato myšlenka, zajdu za Gábinou do Abecedy poznání. Dopřávám si dvouhodinové pohlazení obličeje i dekoltu. Vypnu mozek a vnímám pouze sebe, příjemnou vůni a hřejivý dotek rukou… Jako dárek, si vždy odnáším informaci nebo radu, která zapadá a já odcházím z náměstí dolů do nížin a usmívám se.

Vřele doporučuji. Lída Maříková

 

Kosmetické ošetření od Tebe je pro mě něco jako vypnutí a únik z reality. Velmi příjemná dvouhodiná relaxace, kdy krom ošetření pleti zrelaxuji u duši a mysl. Odprostím se od starostí a odcházím jako znovuzrozená, uvolněná a bezstarostná.

Klárka