Pouze individuální lekce pro 1-2 klienty

SM-systém – Spirální stabilizace – léčebná a preventivní metoda Mudr. Richarda Smíška.

SM systém – Spirální stabilizace je metoda cvičení se speciální elastickým lanem, které Vás naučí správně zapojovat svaly do spirálních řetězců. Toto zřetězení vytváří v těle trakční sílu směrem vzhůru, která odlehčuje tlak na meziobratlové ploténky a klouby, a tím umožňuje jejich výživu, regeneraci i léčbu. Zvětšením meziobratlového otvoru se zároveň zmenší tlak na nervový kořen, způsobující vystřelující bolest do končetin.

SM systém posiluje oslabené a zároveň protahuje zkrácené svaly, a tím navrací tělu optimální pohyblivost, stabilizuje chůzi. Cvičení je vhodné pro všechny bez ohledu na věk a pohlaví.

SM-systém můžete cvičit před těhotenstvím, během těhotenství a významně vám pomůže vrátit se do kondice po porodu.

Elastické lano umožňuje rozsáhlý pohyb proti malé, postupně narůstající síle, která aktivuje svalové spirály. Lze ho připevnit prakticky kdekoliv.                        

 Jak často cvičit?    –  nejlépe denně 10-20 minutovou sestavu.

–  1x týdně pod odborným vedením 45 minut

–  cvičí se v ponožkách

Kdy začít cvičit?    – bolesti páteře, akutní výhřez meziobratlové ploténky, skolióza, vadné držení těla, zúžený páteřní kanál, bolesti velkých kloubů, bolesti hlavy, závratě, hypermobilita, snížená plotýnka, ploché nohy, těhotenství, po porodu, doplněk rekreačního i vrcholového sportu.

Kdy: dohodou pondělky a středy

Čas: mezi 9-15h.

Cena: 1lekce / 45 min. – pro 1 osobu 350 Kč, 2 osoby každá 175 Kč

Permanentka 1 osoba /10 lekcí – 3000 Kč

2 osoby/ 10 lekcí – 1500 Kč

Na lekcích je lano k dispozici, ale k domácímu nácviku potřebujete vlastní lano, které můžete zakoupit u mě (550 Kč) nebo na www.smsystem.cz kde naleznete veškeré informace o této metodě.

Přihlášky : Janette Škorpová – tel. 606 729 404 – email: skorpovaj@seznam.cz

www.studio-janette.cz