Jak je na tom loď vašeho života zrcadlící se ve vašem bytě, domě, kanceláři. Feng shui diagnostika a ArtantraR audit vašeho domova či pracoviště vám snadno a rychle dodají správný vítr do plachet, zažehnou nové motory a život promění v parádní jízdu plnou radosti a netušených šťastných možností. Návrhy úprav již zařízených interiérů i teprve budoucích novostaveb podle principů ArtantraR Feng shui obohatí váš život nevídaným způsobem.

Osobní konzultace a poradenství jsou cílené na rozvoj vašeho bohatého života, podporu kariéry, příliv nových příležitostí, rozvoje talentu, láskyplných vztahů, finančního vzestupu, zlepšení zdraví, harmonizace rodiny a mnoho dalšího. Ale také na sebepoznání, zvýšení sebedůvěry a schopnosti prosadit se, naplnit své sny a přání.

Pro ty kteří by rádi pronikli do tajů ArtantraR Feng shui hlouběji, nabízím také možnost dlouhodobého studia završeného Diplomy a Certifikáty v několika stupních podle dosažené odbornosti. Více o osobních konzultacích, možnostech studia, workshopech a seminářích, které vedu jako lektor, najdete na www.svetlovska.com. Nebo mne můžete kontaktovat na mobilu 604 488 528 a e-mailu svetlovska@svetlovska.com

Dagmar Světlovská, certifikovaný lektor a odborná poradkyně ArtantraR Feng shui.