Milované ženy,

transformační energie, které k nám na naši planetu v tomto čase proudí, jsou velmi silné a nápomocné našemu probuzení. Možnost cítit je a pracovat s nimi má úplně každý.

Nápad otevřít tento kurz se přihlásil o slovo v čase „ modrého úplňku“ v intenzitě letních horkých dnů. Ti, kteří vnímají své tělo jako průchozí, otevřený světelný kanál ( transfer) měli možnost zachytit, ukotvit a především procítit ve svém energetickém poli v této době mnoho nových informací. Přitom společným a spojovacím tématem se stalo univerzální vibrační pole „ Lásky“. S tím souvisí ženské téma „Lásky“ k sobě samé, ke svému okolí, k rodině, v partnerství atd. S úsměvem jsem přijímala a přijímám potvrzení ve formě příběhů, které lidé v mém okolí vyprávějí. Všichni ve svém individuálním slovníku začínají více mluvit o „Srdci“. Dokonce i „ silní“ muži se začínají více zajímat o svůj citový život. A chtějí vědět, co se svým „ Srdcem“ mají vlastně dělat? Konzumní a stereotypní přežvýkávání „ citů“ začal Vesmír stahovat z oběhu. A my začínáme probuzeným Srdcem zřetelně rozpoznávat staré kolektivní emocionální a mentální vzorce, které v našich životech tak dlouho úřadovaly.

Bez vědomé práce ale nejsou koláče. O nově probuzenou, navýsost vznešenou , něžnou a požehnanou energii je totiž třeba dále pečovat, hýčkat a živit ji. Hádejte čím?:-).

A proto se pro Vás od 20. října do 22. prosince dokořán otevírá 10 prožitkových lekcí.

Zahájení 6. října od 17:00 do 18:30 hod. Vstup volný.

Obsah kurzů:

Světlo ženy /Energie probouzeného srdce/

  • světelné vizualizace
  • energie hlasu a jeho léčivá síla
  • síla světelných paprsků (pohybová harmonizace těla)
  • práce s emocemi ( rozpoznání a transformace starých emocionálních vzorců)
  • probuzení a posílení ženské intuice
  • podpora a posílení vnitřního Světla ženy
  • znovunalezení úcty a respektu k ženské léčivé síle

Kdy:  20.10. do 22.12. 2015

V čase: od 17:00 do 18:30 hod

Cena kurzu: 1800 Kč/ 10 lekcí

Sebou:, pohodlné oblečení. pití

Lektorka: Mgr. et Bc. Eva Boudová

Rezervace a info.: Mgr. et Bc. Eva Boudová,  tel.:  733 690 230. email.:   svetlo.zeny@outlook.cz

O mně:

Za posledních 16 let mého„ životního studia“ jsem na úrovni srdce, mysli a těla v sobě znovu probudila zkušenosti a moudrost tantry, taoismu a jógy. Miluji ženskou intuici,energetický tanec, vizualizace a meditace.

Vystudovala jsem žurnalistiku, historii a archivnictví na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.