Cyklus 10 pohybově prožitkových lekcí tance pro rodiče a děti.

Pojďme se společně vydat na cestu za pokladem, který se může ukrývat v našem srdci. Může jím být radost ze společně stráveného času, láska, empatie, přátelství, zdravý vztah ke svému tělu anebo možná něco jiného. Pojďme si společně hrát, tančit, odpočívat. Pojďme být opravdu spolu.

Taneční cesty za pokladem pro děti a jejich doprovod, maminky, tatínky, babičky, dědečky ba i starší sourozence. Na děti často čekáme na jejich kroužcích zavření za dveřmi. Pojďme to změnit. Dopřej si 90 minut společně stráveného času v pravidelných lekcích prožitkového tance. Pojďme si náš společný čas skutečně užít, společně se rozvíjet, podporovat a růst.

Čeká vás 10 lekcí zaměřených pokaždé na jinou oblast.

Věnovat se budeme rozvoji motoriky, uvolňování chronického napětí, podpoře správného držení těla, posílení imunity, upevnění zdravého sebevědomí, rozvoji tvořivosti a spontánního sebevyjádření a také prohloubení sociálních vazeb.

Těšit se můžete na hudbu, skupinové hry, kontakt a jednoduchá tanečně pohybová cvičení (nejedná se o nácvik tanečních kroků nebo choreografií). Je to prostor dopřát sobě i našim dětem bezpečný prostor k sebevyjádření v rámci mírně strukturovaných lekcí.

Účast na lekcích přináší především prohloubení a harmonizaci vzájemného vztahu mezi rodiči a děti. To vše v lehkosti, radosti, jemnosti a spolu.

Podzim – zima 2023-2024

Kdy: termín zahájení bude včas upřesněn

V čase: od 15:30 do 16:30 hod.

Vstupné :100Kč 0na dítě, 100Kč na maminku či jiný doprovod

Registrace předem nutná a to v přihlášce zde: https://docs.google.com/…/1bZ0UY0GJyTlUVy7FndZeqQc…/edit

Provázet vás budou: Míla Bohunická ( kraniosakrální terapeutka, lektorka Biodanzy pod supervizí Biodanza školy ČR ) a Leopold Slaninka SJ ( klinický psycholog a lektor Biodanzy pod supervizí Biodanza školy ČR ) Více informací: milam28@seznam.cz, tel. 605 147 812, anebo lslaninka@gmail.com