Odpoutejte se od reality a rozvlňte své tělo v jamajských rytmech s prvky afrických tanců. Objevte v sobě živočišnost, dravost, smyslnost, ženskost a jemnost zároveň.

Dancehall je styl pocházející z Jamajky. Jako hudební a zároveň taneční styl vznikl ke konci sedmdesátých let dvacátého století. Vyvinul se z reggae hudby, která dostala využíváním tvrdších beatů a rychlejšího tempa novou podobu. Dancehall je charakteristický svou ženskostí.

Do svých lekcí promítám vše, co mám ráda, a styly, které jsem si za dobu své taneční cesty zamilovala. Každá lekce je jiná, někdy k dancehallovým pohybům zapojíme více afrických prvků, jindy si uděláme klidnější a jemnější romantickou hodinu na lyričtější písničku. Součástí lekcí je i protažení namáhaných částí těla a závěrečné uvolnění.

Určitě to zvládnete!

Nebojte se složitých kreací. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky. Mým cílem je, abyste si lekce užily, dobře se cítily a odcházely z hodiny pozitivně naladěné.

Co vám taneční lekce přinese?

* Při tanci zapojíte všechny svalové skupiny. Zformujete a zpevníte si postavu.

* Jedná se o aerobní pohyb, má tedy vliv na tělesnou výdrž a kondici.

* Pomůže vám uvědomit si své vlastní tělo, zlepší koordinaci.

* Zbaví vás stresu a navodí vám dobrou náladu.

* Tanec klade důraz na spontánnost, pomůže vám zbavit se studu a posílí vaše sebevědomí.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

PODZIM 2016

Kdy:  čtvrtek 15. září 2016

V čase: 17.45  – 18:45hod

Sebou : cokoliv, v čem se cítíte dobře. Čisté tenisky s bílou podrážkou – někdy ale tančíme i bosy. A nezapomeňte na pití!

Vstupné : permanentka 720,- Kč / jednotlivý vstup 80,- Kč.  Vstupné zvýhodněné.  Celkem vás čeká 12 tanečních lekcí.

Počet míst je omezen.

Kontakt

Pokud budete mít jakékoli dotazy ohledně tančení či si budete chtít rezervovat „svůj taneční prostor“, kontaktujte mě na emailu tanecvhk@seznam.cz

Těším se, až si společně zatančíme! J