TANEČNÍ PRŮPRAVA, GYMNASTIKA A KLASICKÝ TANEC – výuka tance pro děti  ve věku 7 – 9 let

Výuka taneční průpravy, gymnastiky a základů klasického tance (základů baletní techniky) je určena především dětem ve věku 7 – 9 let. Tyto metodické a taneční techniky vedou k získání správných návyků držení těla, rozvoji hudebního cítění, ladnosti, důslednosti, představivosti, k rozvoji prostorového cítění a tvořivosti. Navíc se v rámci taneční gymnastiky naučí základní akrobatické prvky. Díky těmto technikám a cvičením se tělo stává pevnější, flexibilnější a vznosnější.

PODZIM 2019

Taneční lekce budou zahájeny od 10.9.2019 a probíhat pravidelně každé úterý po celý školní rok 2019/2020 (kromě školních prázdnin a státních svátků). 

Pravidelná výuka: 1. pololetí – 10.9.2019 – 28.1.2020, 2. pololetí – 4.2.2020 – 23.6.2020

Čas: 15:00 – 16:00

Kurzovné: 1. 500 Kč za pololetí 

Co s sebou: Taneční dres a obuv (piškoty). Na začátku mohu být i ponožky. Láhev pití. Učesané vlasy (culík, drdol, cop). V případě upřesnění či potřeby poradit se kontaktujte lektorku.

Lektorka: Mgr. BcA. Monika Šponiarová

Rezervace a informace k platbě na: www.monibalet.cz 

O lektorce:

Paní Monika se tanci věnuje od 5ti let a pedagogické taneční praxi se přes 10 let. 

Pedagogické zkušenosti a vzdělání získala na VOŠ a SPgŠ v Litomyšli, soukromé taneční konzervatoři TCP, Pedagogické Fakultě Univerzity HK a na JAMU v Brně, kde studovala obor Taneční a pohybové divadlo a výchova. Dále také navštěvuje řadu tanečních workshopů po ČR a Slovensku, vytváří taneční choreografie čerpající z nejrůznějších tanečních technik, pravidelně jezdí na letní taneční školu v Mladočově, vede kolektivní hodiny pro děti i dospělé a soukromé hodiny pro žáky hlásící se na taneční konzervatoře.

Být učitelkou tance byl můj životní sen, což je také důvod proč tuto činnost vykonávám s nadšení, láskou a odpovědností. Mou prioritou je svým žákům předávat nejen veškeré znalosti, ale také v nich vybudovat vztah k tanci, pohybu a tím rozvíjet i jejich osobnost.