TANEČNÍ PŘÍPRAVKA – výuka tance pro děti ve věku 3 – 5 let

Pomocí výukových metod, tanečních a pohybových her se děti naučí základním pohybovým návykům a dovednostem, jako je správné držení těla, koordinace, hudební cítění, vnímání prostoru a svého těla. Zahrnuje také poznávání a rozvíjení předpokladů dětí o taneční vzdělání.

PODZIM 2019

Taneční lekce budou zahájeny od 9.9.2019 a probíhat pravidelně každé pondělí po celý školní rok 2019/2020 (kromě školních prázdnin a státních svátků).

Pravidelná výuka: 1. pololetí – 9.9.2019 – 27.1.2020, 2. pololetí – 3.2.2020 – 22.6.2020

Čas: 15:15 – 16:15

Kurzovné: 1. 500 Kč za pololetí 

Co s sebou: Taneční dres a obuv (piškoty). Na začátku mohu být i ponožky. Láhev pití. Učesané vlasy (culík, drdol, cop). V případě upřesnění či potřeby poradit se kontaktujte lektorku.

Lektorka: Mgr. BcA. Monika Šponiarová

Rezervace a informace k platbě na: Monika Šponiarová,  www.monibalet.cz

O lektorce:

Paní Monika se tanci věnuje od 5ti let a pedagogické taneční praxi se přes 10 let. 

Pedagogické zkušenosti a vzdělání získala na VOŠ a SPgŠ v Litomyšli, soukromé taneční konzervatoři TCP, Pedagogické Fakultě Univerzity v HK a na JAMU v Brně, kde studovala obor Taneční a pohybové divadlo a výchova. Dále také navštěvuje řadu tanečních workshopů po ČR a Slovensku, vytváří taneční choreografie čerpající z nejrůznějších tanečních technik, pravidelně jezdí i se svými žáky na letní taneční školu v Mladočově, vede kolektivní hodiny pro děti i dospělé a soukromé hodiny pro žáky hlásící se na taneční konzervatoře.

Být učitelkou tance byl můj životní sen, což je také důvod proč tuto činnost vykonávám s nadšení, láskou a odpovědností. Mou prioritou je svým žákům předávat nejen veškeré znalosti, ale také v nich vybudovat vztah k tanci, pohybu a tím rozvíjet i jejich osobnost.