EFT je zkratka z anglického Emotional Freedom Techniques (technika emoční svobody). EFT patří mezi metody energetické psychologie, kterou v 90tých letech 20. století vyvinul Ing. Gary Craig. Zjednodušil systém doktora Rogera Callahana- TFT ze 70. let. Tato technika vychází ze starého systému čínské medicíny a spolu s klasickou psychologií vytváří spojnici mezi psychikou a tělem.

Touto spojnicí je energetický systém (soustava meridiánů). A právě porucha na těchto drahách, tedy porucha v proudění energie v našem těle, se může projevit buď fyzickými problémy (či bolestí), nebo problémy psychickými. Tyto poruchy jsou zpravidla způsobeny negativními zkušenostmi, vzpomínkami a traumaty z naší minulosti a jsou uloženy hluboko v našem podvědomí, i v našem těle.

Postupem času tyto poruchy vedou k hlubším psychickým a často i fyzickým problémům a onemocněním, protože naše tělo a emoce jsou spolu hluboce provázané.

Technika emoční svobody

  • řadí se do techniky energetické psychologie
  • technika která je založena na poklepem určitých  akumpresurních bodů na meridiánech a harmonizuje tím naše tělo i mysl
  • zbavuje negativních emocí, které nám nedovolí žít plnohodnotný život
  • umožňuje samostatnou práci sama na sobě kdykoliv a kdekoliv
  • efektivnost a jednoduchost

Platba za konzultační činnost činí 1500Kč/90min. 

Reference od klienta

“Technika EFT s Gabrielou pro měla byla opravdu výjimečná. Setkání byla vždy prostoupena velkým duchovním vhledem, pochopením a pozitivní energií. Gabriela umí i ve složitých životních situacích vidět příležitosti k osobnímu růstu a její práce s technikou EFT vede k velkému posunu na životní a duchovní cestě. Kamil”