Jmenuji se Karolína Kadečková a v současné době bydlím v Hradci králové.

Výkladu tarotových karet se věnuji bezmála 10 let. Spolu s numerologií a astrologií tvoří podle mého pilíř k sebepoznání každého z nás. U výkladů postupuji intuitivně i když mám oblíbené způsoby, které upřednostňuji. Používám klasický Keltský tarot a Osho zenový tarot.

Výklad vnímám jako opěrný bod na cestě k vyřešení čehokoliv, co zaměstává vaši mysl nebo trápí vaši duši. Při společných setkáních vám ráda pomohu rozmotat klubka karmických kol, která si předáváme z generace na generaci a věřím, že se nám společně podaří najít tu správnou cestu..vaši cestu..spokojeným a naplněným životem.

Osobně jsem zastáncem toho názoru, že vše je spojené se vším a tudíž všechny naše strosti, nemoci, bolesti jsou odrazem něčeho, co nechceme vidět..nebo zrovna právě ani vidět nemůžeme… Něčeho, co se táhne roky a roky, až už to prostě potřebuje zviditelnění…řešení…odpuštění…

Věřím, že nás životem provází láska v podobě světelných bytostí, ať už si to připouštíme či nikoliv a že pokud se opravdu rozhodneme změnit svůj život, vždy nám bude pomoženo…

Vímám, že všem nám jde vlastně o totéž…O přijetí…o sebepřijetí. Všichni toužíme být přijati takoví, jací jsme..bez hodnocení…bez posuzování, protože jen takový postoj nám dává prostor k růstu. Pokud si ale přejeme být přijati okolím, musíme nejdříve přijmout sami sebe…Laskavě se podívat do všech našich zrcadel a říct si…ano, jsem taková taková i taková(nebo takový)…a co se líbí, to si “ponechám” a co ne, pokusím se změnit…Ale odsuzování…hodnocení…prostě přijmout to co v nás v dané chvíli je…

………………

Délka osobního setkání (výkladu) se pohybuje přibližně kolem 1,5 – 2 hodin za cenu 500,- kč a může se uskutečnit buď každé pondělí v čase od 8.00 do 20.00 v příjemném prostředí Abecdy Poznání v Hradci Králové https://www.abecedapoznani.cz/ (přesný čas po telefonické domluvě ) a nebo v příjemném prostředí některé z hradeckých kaváren.

Výklad je možný také uskutečnit na dálku. Za pomoci vašeho data narození a položení základních otázek, které vás zajímají, vyhotovým osobní výklad, který vám zašlu emeilovou poštou. Cena je opět 500,- kč a výklad odešlu po připsání platby na můj účet.

K výkladu můžu na vaše přání vytvořit harmonizační obrázek malovaný olejovými pastely, vztahující se k vašemu současnému tématu. Cena obrázku je 200,-kč. Ukázky mých harmonizačních obrázků najdete na www.fler.cz/brigit.

Spolu s výkladem tarotu se věnuji i “praktičtějším věcem” jako je měditepectví, drátenictví, malování které můžete vidět na www.umedenky.cz nebo na www.fler.cz/brigit .

Kontakt na mne je ..tel. 723 320 312 , mail. k.kadeckova@seznam.cz nebo na https://www.facebook.com/karoli.kadeckova

 

Srdečně,  Karolína